Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Skaszewo Włościańskie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dworek Morawy-Wicherki

Morawy-Wicherki(Skaszewo Włościańskie + 14 km)

100 000 zł75 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom z potencjałem na działce 2000 m Cena: 100 000 zł! Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku w cenie mniejszej niż koszt garażu w Warszawie? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Kacice

Kacice(Skaszewo Włościańskie + 16 km)

245 000 zł2 733 m² 89,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronna działka siedliskowa o powierzchni 2733 m , która łączy w sobie urok wiejskiego spokoju z doskonałym skomunikowaniem. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Nasielsk

Nasielsk(Skaszewo Włościańskie + 16 km)

435 000 zł61 m² 7 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedania dom w bliskiej okolicy Nasielska, bardzo dobra komunikacja z Warszawą (stacja pkp w pobliżu - 900 m). Spokojna i cicha okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ludwinowo Dębskie

Ludwinowo Dębskie(Skaszewo Włościańskie + 25 km)

145 000 zł1 030 m² 140,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane o powierzchni od 800 m2 do 1100 mm2 w cenie po 140 zł/m2 w Ludwinowie Dębskim. Działki o dobrych wymiarach do zabudowy i z ciekawą lokalizacją. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Domosław

Domosław(Skaszewo Włościańskie + 14 km)

80 000 zł11 258 m² 7,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunty rolne 1 ha | Działka w Domosławiu Na sprzedaż działka ewidencyjna o numerze 107/3, położona w malowniczej miejscowości Domosław, gmina Winnica, powiat pułtuski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sielawy

Błędowo(Skaszewo Włościańskie + 25 km)

5 899 572 zł47 964 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szlak rzeki Wkry, malownicze Jezioro Błędowskie (pomocnia) niczym wyjęte z marzeń miłośników wędkarstwa, sielski klimat Błędowa i oddalonego o 10 km Pomiechówka, okolicznych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Pobyłkowo Małe

Pobyłkowo Małe(Skaszewo Włościańskie + 23 km)

837 800 zł142 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Na sprzedaż wolnostojący, nowoczesny dom w stanie deweloperskim Pobyłkowo Małe, blisko Serocka Powierzchnia całkowita: 142 m | Powierzchnia użytkowa: 137 m | Działka: ok. 1050.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki(Skaszewo Włościańskie + 23 km)

895 000 zł270 m² 3 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący pod Makowem Mazowieckim Miejscowość : Zalesie gm. Sypniewo cena: 895 000 zł opis nieruchomości: na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 270 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo(Skaszewo Włościańskie + 22 km)

590 000 zł129,76 m² 4 546,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka znajdującą się we Władysławowie k. Ciechanowa. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej z garażem jednostanowiskowym 129,76 m2, posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chrcynno

Chrcynno(Skaszewo Włościańskie + 17 km)

345 000 zł7 914 m² 43,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży: - działkę o powierzchni 7914 m2 o kształcie trapezu dłuższy bok 134m i 94m, krótsze boki : 69m i 69m. Działka jest płaska i ma nasadzenia z sosen.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Skaszewo Włościańskie

Skaszewo Włościańskie,mazowieckie

55 000 zł31 200 m² 1,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam las wraz z działką w miejscowości Skaszewo Włościańskie, działka nr 206 o pow. 3.12 ha. Las był w większości wycięty, w 2014 roku wykonano nowe nasadzenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skaszewo Włościańskie

Skaszewo Włościańskie,mazowieckie

279 000 zł108 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom parterowy wolnostojący w miejscowości Skaszewo Włościańskie w powiecie pułtuskim o powierzchni 108 m2. W domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij